Apie mus

„Muresta įmonių grupė“ – ženklas, jungiantis salonus, jau daugiau kaip 20 metų Lietuvoje pristatančius ir prekiaujančius žinomiausia ir kokybiškiausia Europos santechninės keramikos, įrangos, keraminių plytelių ir šildymo įrangos gamintojų produkcija.

about us
„Muresta įmonių grupė“ – ženklas, jungiantis salonus, jau daugiau kaip 20 metų Lietuvoje pristatančius ir prekiaujančius žinomiausia ir kokybiškiausia Europos santechninės keramikos, įrangos, keraminių plytelių ir šildymo įrangos gamintojų produkcija. Kiekvienas salonas pasižymi savita ir aiškia koncepcija, erdviomis ir gausiomis ekspozicijomis, naujausiomis, įdomiausiomis santechninės keramikos, įrangos, dekoratyvinių plytelių bei šildymo produktų kolekcijomis. Visuose salonuose dirba profesionalūs konsultantai ir dizaineriai, kurie ne tik suteiks visą reikalingą informaciją, bet ir padės suprojektuoti Jūsų svajonių vonios kambarį. Salonas “Muresta Deco” Unideco, Verkių g. 44, Vilnius Naujausias vonios kambario įrangos salonas, kuriame prekiaujama žinomiausių ir populiariausių Europos gamintojų: "Ravak", "Laufen", "Ideal Standard", "Keramag", "Kolo", "Jika", "Villeroy&Boch" produkcija. Šis salonas išsiskiria tuo, kad vienoje vietoje sukoncentruota įdomiausi, išskirtinio dizaino ir įprastų serijų akcijiniai prekių pasiūlymai, o didžiąją dalį prekių galima įsigyti tą pačią dieną. Salono ekspozicijoje dizaineriai ir individualūs pirkėjai vienoje vietoje gali pamatyti, paliesti didžiausių Europos gamintojų produktų kokybiškumą, praktiškumą ir technologines naujoves. Daug vietos skiriama jaukumą vonios kambaryje kuriančioms detalėms - aksesuarams. Salone taip pat prekiaujama ir "Lampe Berger" kvapais, kurie sukurs malonią atmosferą ne tik vonios kambaryje, bet ir visuose namuose. Salonas “Muresta” Ukmergės g. 285, Vilnius Maloniai kviečiame į mūsų saloną – atidavimo punktą, įsikūrusį: Ukmergės g. 285, Vilnius. Bendras salono ekspozicijos plotas - net 400 kv.m. Čia turime didelį asortimentą, kurį galima pamatyti (bet ne viską). Atvykite pas mus - padėsime rasti geriausią sprendimą jūsų vonios kambariui. Čia galėsite užsakyti, apmokėti už prekes, jeigu neturime vietoje. Profesionali komanda padės jums išsirinkti ir sukomplektuoti visą užsakymą bei pateikti geriausią kainą!
Salonas “Muresta” Domus galerija, P.Lukšio g. 32, Vilnius 250 kv.m plotą užima pasaulinio garso santechninės keramikos ir įrangos gamintojai. Salone pristatomos žinomiausios santechninės keramikos grandų kolekcijos. Salone įrengtas atskiras, firminis „Villeroy&Boch” salonas. Atskiro paminėjimo nusipelno milžiniško susidomėjimo sulaukusi vonios kambario kolekcija „Kartell by Laufen“ (gamintojas – „Laufen“). Čia taip pat galite apžiūrėti „Huppe“ dušo kabinas, „Keuco“ vonios kambario baldus bei aksesuarus ir kt. Ekspozicija nuolat ir operatyviai atnaujinama.
Salonas “Vonios dizaino namai” Domus galerija, P.Lukšio g. 32, Vilnius Taip, čia karaliauja stilius, dizainas ir inovacijos. 2014 metais atidaryto salono koncepcija – atrinkti įdomiausius ir naujausius produktus, pabrėžiančius gamintojų galimybes ir išskirtinumą. Salone eksponuojama „Duravit“ santechninė keramika, „Hansgrohe Axor“ maišytuvai, dušo įranga, „Geberit“ sanitarinė įranga. Gausu italų gamintojų produkcijos, kaip: „Margarolli“, „Globo“, „Bellosta“, „Simas“ ir kt. Čia galima apžiūrėti naujausias vokiečių kompanijos „Kaldewei“ plienines vonias ir kitų vokiečių gamintojų „Keuco“, „Dornbracht“, „Burgbad“ maišytuvus bei vonios kambario aksesuarus. Išskirtinis salono eksponatas – veikiantis (!) kompanijos „Geberit“ unitazas „Aqua Clean Sela“ su integruota apiplovimo funkcija. Šiame salone išskirtinis dėmesys skiriamas Spa, sveikatingumo procedūroms vonios kambaryje, pristatomos „Villeroy&Boch”, “Teuco”, “Hoesch” masažinės vonios, saunos, garinės pirtys, dušo kabinos su masažiniais rėžimais.

Gamintojai

Skaityti plačiau