Gamintojai

„Muresta įmonių grupė“ – ženklas, jungiantis salonus, jau daugiau kaip 20 metų Lietuvoje pristatančius ir prekiaujančius žinomiausia ir kokybiškiausia Europos santechninės keramikos, įrangos, keraminių plytelių ir šildymo įrangos gamintojų produkcija.

about us

LAUFEN – tradicinio šveicarų prekių ženklo produkcija atspindi dizaino, kokybės ir funkcionalumo simbiozę. Aukščiausios kokybės prekių ženklą valdanti ROCA grupės narė LAUFEN yra viena pirmaujančių tarptautinių gamintojų, kurios platinimo tinklas apima visą pasaulį. Svarbiausia bendrovės kompetencija – sanitarinės įrangos gamybos žinios. Jau daugiau nei 120 metų naudodama seniausiai žmonijai žinomą lengvai formuojamą medžiagą bendrovė moderniausiose gamyklose šveicarams būdingu tikslumu gamina naujoviškas santechnikos prekes. Žinias apie vonios kambarį kaip visumą bendrovė sukaupė remdamasi keramikos gamybos ir įmantraus dizaino patirtimi. Vos pažvelgus į LAUFEN gaminius tampa aišku, kad jų unikalumą lemia šveicarišką dizainą sudarančios dvi pagrindinės kryptys: temperamentingas pietietiškas italų dizainas ir šiaurietiškos dizaino tikslumo ir aiškumo tradicijos. Šveicarijos bendrovė LAUFEN, gamindama produktus, padedančius taupiai naudoti branginamą turtą – vandenį, demonstruoja savo ryžtą tausoti gamtos išteklius ir vykdyti aplinkai nekenksmingą gamybą.

 

 

HANSGROHE – tai Vokietijos gamintojas, inovacijų ir dizaino lyderis santechnikos srityje. Hansgrohe gamina vandens maišytuvus vonios kambariui ir virtuvei, visus prietaisus dušui (dušo galvutės, stovai, žarnos ir t.t.), įvairias virštinkinės ir potinkines sistemas dušui ir voniai, aksesuarus, vandens nubėgimo sistemas ir pan. Pagal 2017 metų Tarptautinio Dizaino Forumo (International Design Forum – iF) vertinimą, kompanija „Hansgrohe“, surinkusi 1040 taškų yra 6 pozicijoje iš 2000 į prestižinį „iF“ apdovanojimą pretenduojančių 2000 kompanijų visame pasaulyje ir lenkia net tokius žymius prekinius ženklus, kaip “Audi“, “BMW” ar “Apple” . Tarp visų santechnikos gamintojų Hansgrohe yra lyderė. 

 

AXOR yra „Hansgrohe Group“ prekinis ženklas. Jis  kuria ir gamina maišytuvus, dušo produktus ir aksesuarus prabangiems vonios kambariams ir virtuvėms. „AXOR“ produktai skirti visiems, kurie ieško prabangos ir tobulumo. Tai unikalios vonios kambario kolekcijos ir vienetiniai šedevrai, kurie išsiskiria aukščiausio lygio estetiniais ir technologiniais sprendimais. Kai kurie iš jų tapo vonios kambario klasika. Visa tai atitinka „AXOR“ koncepciją – „Form follows Perfection“: produkto kūrimo procesas baigiasi tik tuomet, kai rezultato pagerinti nebegalima. Jau daugiau nei dvidešimt metų „AXOR“ bendradarbiauja su pasaulyje pripažintais dizaineriais ir architektais, tokiais kaip Philippe Starck, Antonio Citterio, Jean-Marie Massaud, Patricia Urquiola, Phoenix Design, Front Design, Nendo ir kitais. Daugybė „AXOR“ produktų yra gavę tarptautinius dizaino apdovanojimus. Išskirtinis dizainas, aukščiausia produktų kokybė, funkcionalumas ir ergonomiškumas!

 

DURAVIT – tai Vokietijos gamintojas, siūlantis aukščiausios kokybės ir išskirtinio dizaino santechnikos produktus. Dizainas ir kokybė yra išskirtiniai produktų bruožai. Įmonė vonios kambariui siūlo beveik viską: keraminę santechniką (praustuvus, unitazus, bides, pisuarus), vonios kambario baldus ir aksesuarus, akrilines vonias ir baseinus, garo kabinas/saunas. Ir net multifunkcines higienines tualeto sėdynes su dangčiu! Virtuvei gamintojas siūlo specialios keramikos plautuves. DURAVIT glaudžiai bendradarbiauja su Hansgrohe gamintoju ir turi tų pačių dizainerių sukurtas bendras vonios kambario kolekcijas, pvz. prancūzų dizainerio Philippe Starck sukurta Starck kolekcija, Phoenix Design sukurta PuraVida kolekcija. Gamintojas produktus kuria ir su kitais pasaulinio lygio dizaineriais, tokiais kaip Sieger Design, EOOS ir kitais. Kompanija siūlo įvairių kainų lygių produktus, todėl kiekvienas ras sau tinkamus sprendimus pagal galimybes. DURAVIT yra į dizainą, inovacijas ir į visų klientų poreikius orientuotas gamintojas.

 

RAVAK (Čekija) specializacija – vonios kambario įrangos gamyba ir sudėtingiausių kompleksinių problemų sprendimas jau 20 metų. Savo užsakovams tiekia vonias, dušo kabinas ir duris, vonias su hidromasažo sistemomis, praustuvus, vonios kambario baldus, vandens maišytuvus ir kitus vonios kambario priedus. Ženklas RAVAK pristato modernų bei praktišką, suprojektuotą iki smulkiausios detalės vonios kambarį. RAVAK nesiekia tik išskirtinio įspūdžio, bet visada atsižvelgia į klientų poreikius bei pageidavimus.

Murestos Ukmergės g.285 salone- didžiausia RAVAK vonių ekspozicija Vilniuje!

 

ROCA yra didžiausia vonios įrangos tiekėja visame pasaulyje. Roca Group – tai šeimos valdoma tarptautinė bendrovė, kuriai priklauso grupė verslų, apimančių vonios kambario produktų dizainą, gamybą bei tiekimą architektūros, statybų ir dizaino sektoriams. Grupei priklauso gamybos bazės keturiuose planetos kontinentuose; įvairiuose jos padaliniuose visame pasaulyje dirba virš 20 tūkst. žmonių. Ši kompanija yra pasaulinė lyderė vonios kambario versle, ji vykdo aktyvią veiklą 135 valstybėse. Roca gamina ir parduoda praktiškai viską, ko reikia vonios erdvės įrengimui: sanitarinę keramiką, vonias iš ketaus, emaliuoto plieno arba akrilo, masažines vonias, dušo padėklus, maišytuvus, baldus, aksesuarus ir dar daugiau. Visi produktai pasižymi meistrišku dizainu, lanksčiu prisitaikymu prie naujausių rinkos tendencijų. Dar prieš 50 metų, kai tik pradėta garsiau kalbėti apie klimato kaitos grėsmę, įmonė pradėjo įgyvendinti pagarbos aplinkai filosofiją, kuri materializavosi į naujų technologijų, padedančių sumažinti vandens ir energijos suvartojimą, plėtrą.

 

KEUCO – vokiečių vonios įrangos, baldų, maišytuvų ir aksesuarų gamintojas dirbantis taip, kad vartotojui pasiūlytų maksimaliai kokybišką ir vandenį taupantį produktą. Nuo pat įkūrimo 1953m., įmonė nuolat plečia savo produktų asortimentą. Maišytuvai turi temperatūros ribotuvus ir termostatus, pagamintus pagal naujausias technologijas bei kitas saugos funkcijas. KEUCO maišytuvai taip pat yra pelnę ne vieną apdovanojimą už dizainą.

 

VILLEROY & BOCH – visame pasaulyje puikiai žinoma vonios kambario įrangos gamintoja, kurios būstinė yra Metlach‘e, Vokietijoje – jau skaičiuoja 265-uosius metus. Visą šį ilgą ir permainų kupiną laikotarpį kompanijos specialistai nuolat sėkmingai kūrė naujus gaminius, naujus gamybos būdus ir naują dizainą. Kompanijos sėkmę lėmė jos gebėjimas greitai pajusti laiko dvasią ir nuspėti šios srities ateities tendencijas. Prestižiniu prekių ženklu „Villeroy & Boch” pažymėtos santechnikos prekės jau seniai garsėja nepriekaištingu pripažinimą pelniusiu dizainu bei kokybe. Nuolat pristatomos naujos išskirtinio dizaino gaminių kolekcijos byloja apie ypatingą kompanijos „Villeroy & Boch” šios srities kompetenciją. Naujovių ir tradicijų dermė – prekių ženklo „Villeroy & Boch” strategijos pamatas – yra svarbiausias 265 metus kompaniją lydinčios sėkmės garantas. Dizainas, kokybė ir papildomomis naudingomis savybėmis pasižyminčios kompanijos „Villeroy & Boch” naujovės daro gyvenimą gražesnį ir lengvesnį.

 

KALDEWEI – viena iš pirmaujančių gamybos kompanijų Europoje. Kaldewei kompanijos produktai yra aukštos kokybės ir puikaus dizaino sinonimas. Visi produktai yra pagaminti iš plieno emalio, kuriuos jungia neeilinė estetika, kokybė ir ilgaamžiškumas. Kaldewei vienintelis plieninių vonių gamintojas naudojantis savo gamybos emalę. Visi 3,5 mm storio plieno gaminiai yra pagaminti iš 100% natūralių medžiagų, produktams suteikiama 30 metų garantija. Produktams susidėvėjus juos galima pilnai perdirbti. Kaldewei produktų kokybę lemia dešimtmečių patirtis, didžiausios techninės žinios ir geras medžiagų pajautimas. O bendradarbiavimas su tarptautinėmis dizaino kompanijomis Milano Studio Sottsass Associati ir Phoenix Design leidžia sukurti ypatingus Kaldewei produktus, kuriuos sujungia maksimali ergonomika ir nesenstantis dizainas.

DORNBRACHT – Vokietijos vonios kambario įrangos, aksesuarų bei vonios ir virtuvės maišytuvų gamintojas nuo 1950 metų, kurio produktai už dizainą yra gavę ne vieną apdovanojimą. Tai pasaulinio masto veikėjas, naudojantis pažangiausias technologijas, perdirbamas ekologiškas medžiagas bei įvairias būdais siekiantis vartotojui pasiūlyti produktą, maksimaliai sumažinantį vandens sunaudojimą.

BALTECO –  kuria ir gamina vonios kambario įrangą jau daugiau nei 29 metus. Per šį laikotarpį Estijos kapitalo pagrindu įkurto Šiaurės Europos pirmaujančio įprastų ir masažinių vonių gamintojo asortimentas pasipildė dušo sienelėmis, vonios kambario baldais, garinėmis pirtimis, mini baseinais ir išskirtinio dizaino akmens masės voniomis „Xonyx“. Mums labai svarbu klientų pasitenkinimas, gaminių kokybė ir patvarumas, todėl gamyba vyksta Estijoje, naudojame tik kokybiškas medžiagas ir komponentus. „Balteco“ gaminiais įrengti prabangūs ar minimalistiniai vonios kambariai visada išliks originalūs. 

HUPPE – daugiau nei 120 metų patirties turinti Vokietijos kompanija, kurios asortimentą sudaro rėminės ir berėmės dušo kabinos, durys nišoms, vonios sienelės, dušo padėklai, nestandartinės dušo kabinos. Huppe aktyviai dirba ties taršos mažinimu ir savo gamybos procesuose yra įsipareigojusi mažinti energijos, kuro ir popieriaus suvartojimą. Huppe dušo kabinos ne tik atitinka įvairius keliamus reikalavimus, bet netgi viršija jų normas, tad galima teigti, jog šiose dušo kabinose galite jaustis 100proc. saugiai!

GEBERIT – Europos sanitarinių technologijų rinkos lyderė, veikianti visame pasaulyje. Geberit turi savo pardavimo atstovybes 41 šalyje. Produktų asortimente yra sanitarinės ir vamzdynų sistemos: potinkiniai rėmai, vandens nuleidimo mygtukai, bakeliai, sifonai, sensorika visuomeninėms patalpoms, unitazai su apiplovimo funkcija, šildymo, vandentiekio ir nuotekų vamzdynai, taip pat vidinės lietaus nuotekų surinkimo sistemos. Geberit produktai yra inovatyvūs, ilgaamžiai ir draugiški aplinkai.

GLOBO – nuo 1980m. įkurta įmonė Italijoje, gaminanti aukštos kokybės santechninę keramiką: vonias, praustuvus, unitazus, dušo padėklus, veidrodžius ir t.t. Vienas iš išskirtinių bruožų, tai skirtingų spalvų, kaip juoda, žalia, kreminė ir kitų spalvų keramikos gamybą, kurios asortimentą 2018 metais papildė marmuro ir kitų akmens paviršių praustuvai. Įmonė  atsakingai žiūri į aplinkos tausojimą, tad naudoja perdirbamas medžiagas (stiklinių butelių stiklą), o šiuo metu visi jų gaminami unitazai sunaudoja tik 4.5/3 l vandens.

 

P.M.H. – Čekijos kompanija, gaminanti rankšluosčių džiovintuvus daugiau kaip 15 metų. Visi rankšluosčių džiovintuvai pasižymi aukšta kokybe ir dizaino įvairove. PMH gamykla yra Česky Krumlov, Čekijoje. PMH asortimente turi itin aukštų – 150 cm aukščio, bet siaurų džiovintuvų, kaip pavyzdžiui: Pluto, Rosendal ar Juno.

RIHO – gausus akrilinių ir lieto marmuro vonių pasirinkimas. Nemažas vonios kambario baldų su praustuvais asortimentas. Pagrindinis RIHO darbo principas: “Kruopštus procesas ir aukštos kokybės medžiagos” – tuo paremta mūsų gaminių gamyba ir produkcijos ilgaamžiškumo paslaptis. Jūs įsitikinsite ilgu mūsų gaminių tarnavimo laiku ir patikimumu. Nesvarbu, ar tai būtų plastiko ar akrilo elementai, kurie yra sertifikuoti pagal griežčiausias higienos normas ir technologinius standartus ar hydro masažo ir dušo kabinų garo sistemos.

ANTRAX-IT –  vos 40 km nuo Venecijos įsikūrusi įmonė, kuri specializuojasi dizainerių kurtų rankšluoščių džiovintuvų, radiatorių ir židinių gamyboje ir pardavime.
„Antrax“ 1997 metais pradėjo savo veiklą kaip šeimos verslas židinių gamyboje, vėliau išplėtė savo gaminių asortimentą papildydama jį radiatoriais ir rankšluoščių džiovintuvais. Pagrindinės Antrax stiprybė originalių formų siekimas bendradarbiaujant su įvairiais dizaineriais, tačiau neprarandant itin aukštos kokybės. Kiekvienas radiatorius yra funkcionalus ir tuo pačiu metu patrauklus bei išskirtinis, todėl tampa tikra interjero dalimi ar net akcentu. Turbūt išskirtiniausi modeliai: Tower, Pioli, Tubone, Flaps ar SATURN & MOON. Pastarasis – taisyklingos ovalios formos su per visą ilgį einančiu rankšluoščio laikikliu. 

TECE – Vokietijos kompanija, siūlanti įvairias potinkines sistemas, latakus bei modulius. 90 proc. produktų ilgus metus patikimai tarnauja nepastebėti sienose ar sieninėse konstrukcijose. Pagrindinė sistemų sprendimų koncepcija: ilgametis garantuotas ir saugus funkcionavimas. Likę 10 procentų produktų pasitvirtina TECE siūlomais sprendimais klientui: vandens nuleidimo plokštelės WC nuleidimui, dušo latakų arba trapų grotelės, WC armatūra arba pisuarų vandens nuleidimo plokštelės. Darydami šiuos sprendimus TECE atsižvelgia į produktų dizainą.

 

JIKA. Pramoninė keramikos dirbinių gamyba Znojmo mieste pradėta dar XIX a. – tai viena seniausių gamyklų Europoje. Nuo tų laikų išlikę puošnūs dekoratyvūs gaminių elementai byloja apie ypatingus vietinių amatininkų gebėjimus. Kiek vėliau nei 1920 m. Znojmo meistrai vieni iš pirmųjų Europoje ėmė gaminti krosnyje degtus praustuvus, vonias ir plautuves ir keramikos. Šiandien JIKA keramikos gaminiai yra degami dviejose Čekijos Respublikos gamyklose – Bechynėje ir Znojmo. Nuo 1991 m. šveicarų kompanijai „Keramik Holding LAUFEN“ priklausantys sėkmingiausi Čekijos sanitarinės keramikos gamintojai nuolat plečia savo gamybą ir asortimentą. Produkcija gaminama naudojant natūralias žaliavas bei naujausias technologijas. Kertinės kompanijos strategijos gairės: patrauklus dizainas, aukšta kokybė, nepriekaištingas funkcionalumas ir platus gaminių pasirinkimas įvairiuose kainų lygiuose.

 

BURGBAD – išskirtinis Vokiškų baldų gamintojas pasižymintis kokybe ir dizainu. Baldai išsiskiria savo ilgaamžiškumu, kokybe, novatorišku dizainu ir naudojamomis išskirtinėmis medžiagomis. Rc40 moduliniai baldai leidžia vartotojui susikomplektuoti vonios kambarį pagal savo norus ir matmenis. BURGBAD yra pelnę ne vieną tarptautinį apdovanojimą ir toliau nesiliauja stebinti savo produkcijos išskirtinumu.

ZEHNDER – tai Vokietijos gamintojas, žinomas kaip plieninių vamzdinių radiatorių išradėjas, didelį dėmesį skiriantis produktų kokybei ir nepriekaištingam dizainui. Gamintojo asortimente yra dekoratyviniai rankšluosčių džiovintuvai vonios kambariui, radiatoriai ir konvektoriai gyvenamajai erdvei , spindulinio šildymo ir vėsinimo sistemos biurams, sporto salėms ir įvarioms gamybinės paskirties objektams bei ekonomiškos rekuperacinės vėdinimo sistemos, sertifikuotos pasyviam namui. Išskirtinio dizaino dekoratyviniai radiatoriai namus ne tik šildo, bet ir puošia. Įvairių formų, dydžių, spalvų ir aksesuarų gausa suteikia didelę pasirinkimo laisvę. Galima užsakyti radiatorius pagal individualius parametrus netgi lenktai arba kampuotai sienai! Zehnder yra laikomas radiatorių kokybės etalonu ir atitinka griežčiausius kokybės ir estetikos reikalavimus. Asortimentas yra labai platus, o produktai yra modernūs, kokybiški ir sertifikuoti. Zehnder produktai yra skirti visiems!

 

GUSTAVSBERG AB yra viena iš pirmaujančių Skandinavijos vonios kambario įrangos gamintojų, kuri savo produkcija prekiauja Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje bei Baltijos šalyse. Gustavsberg gamina beveik viską kas yra reikalinga vonios kambaryje: vonias, WC, praustuvus, maišytuvus, vonios kambario baldus, vonios kambario aksesuarus. Bendrovė yra visiškai priklausanti dukterinei Vokietijos grupei “Villeroy&Boch AG, ir todėl yra viena iš didžiausių vonios kambario produkcijos gamintojų. Visi Gustavsberg vonios kambario įrangos gaminiai pasižymi Švedišku dizainu ir nepriekaištinga kokybe.

KERAMAG DESIGN – garsus Vokietijos prekės ženklas, siūlantis vonios kambario baldus, santechniką ir aksesuarus. Produktai pasižymi estetika, kokybe ir nesenstančiu dizainu, todėl įsigiję bet kurį KERAMAG DESIGN produktą, visada būsite stilingi.

Paa – Latvijos viena iš pirmųjų  ir iki šiol sėkmingai dirbančių santechnikos gamintojų Baltijos šalyse, su išvystytu eksporto tinklu nuo Vakarų iki Rytų Europos apimant Skandinaviją, Rusiją Baltarusiją ir Ukrainą. Kūrybiškumo, inovacijų pritaikymas kuriant ir gaminant produktus, suteikia savito išskirtinumo tarp daugelio santechnikos gamintojų. Latvijoje ir kitose šalyse PAA prekės ženklas asocijuojasi su akmens masės ir spalvotomis vonios kambario kolekcijomis. PAA gaminiai – puikus stiliaus, ergonomikos ir funkcionalumo  derinys. PAA specialistų konsultacijos, interjero dizaino projektai, gamybiniai pajėgumai ir kokybiškas aptarnavimas- visa tai sukuria stilistišką, išbaigtą vonios kambarį. Pagal kiekvieno kliento skonį ir poreikį galima surasti optimalų sprendimą.

 

BELLOSTA – prabangūs ir itin stilingi itališki maišytuvai ir aksesuarai: tiek klasikinio, tiek modernaus dizaino.

LA TORRE – 1960 metais įsikūrusi gamykla Italijoje, netoli Milano, gaminanti dušo sistemas, maišytuvus voniai ir virtuvei. Kolekcijose jaučiamas itališkas prisilietimas, tačiau kaip teigia La Torre jų gaminiai gražūs ir prieinami – puikus kokybės santykis. Taip pat jie neatsilieka nuo šių dienų populiarėjančių tendencijų, ir asortimente turi baltų, juodų bei aukso ar bronzos spalvos kolekcijų. Tiek klasikinių, tiek modernių. 

FLAMINIA kompanija įkurta 1954 metais. Įmonė gamina santechnikos produktus: kriaukles, unitazus, bidė, pisuarus, dušo kabinas, vonias, taip pat vonios kambario baldų komplektus. Visa santechnika gaminama iš specialaus porceliano ir aukščiausios kokybės santechninio fajanso. Ši medžiaga turi lygų ir kieta paviršių, pasižymi puikiomis naudojimo savybėmis, minimaliai sugeria įvairius kvapus ir nešvarumus. Didelį dėmesį įmonė skiria ne tik kokybei, bet ir gaminių dizainui, dėl to pelnė pripažinimą visame pasaulyje kaip išskirtinės santechnikos ir vonios kambario baldų gamintoja. Flaminia kolekcijas kuria talentingi dizaineriai: Alexander Duringer ir Stefano Rossini, Romano Adolini, Fabio Novembre ir Patrick Norguet. Kaip ir kiti pirmaujantis prekės ženklai, Flaminia savo gaminiuose naudoja pagrindinę spalvų paletę, susidedančią iš dešimties atspalvių. Visos Flaminia kolekcijos pasižymi formų ir linijų originalumu. Puošnumas ar minimalizmas, natūralios linijos ar geometrija – visi sprendimai siūlo naują stilistinį ir funkcinį požiūrį į santechnikos gaminius.

WEBERT – nuo 1975m. įkurta italų kompanija, siūlanti virtuvinius bei vonios maišytuvus, keletą vonios bei dušo sistemos produktų. Maišytuvų produkcija suskirstyta pagal naudojamas medžiagas. Žalvarinių gaminių liejimui, kalimui ir kitiems mechaniniams veiksmams naudojama mažiau nei 2 proc. švino, laikantis nustatytų tarptautinių normų geriamajam vandeniui. Lanksčiųjų žarnų dalys, kurios liečiasi su vandeniu gaminamos laikantis visų vietinių ir tarptautinių normų. Visi galvaniniai procesai yra atliekami gamykloje, kuri nuolat atnaujinama bei naudoja moderniausias technologijas. Prie gamyklinių mašinų prijungti „valomieji“ augalai, t.y. naudojamas nulinis atliekų metodas taip stipriai mažinant kenksmingą poveikį aplinkai.

COSMIC – 1985m. pradėjo vonios aksesuarų gamybą Ispanijoje, o 1990m. perėjo į internacionalinį lygį. COSMIC gaminiai yra laimėję ne vieną apdovanojimą įvairiuose dizaino konkursuose. Įmonė, kaip ir dauguma kitų, gaminančių vonios kambario aksesuarus, siūlo ne tik aksesuarus, bet ir vonios kambario baldus bei įrangą.

INDA – Italijoje įsikūrusi kompanija, siūlanti vonios kambario baldus, aksesuarus bei dušo kabinas. INDA turi programėlę, kurią įsidiegę į savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, galėsite realiu laiku išbandyti, kaip atrodytų konkrečios kolekcijos baldai.

ARTELINEA – Italų vonios kambario baldų gamintojas. Savo asortimente Artelinea turi itin aukštos kokybės ir dizaino produktus, kurie sukurti taip, tarsi vonios kambarys būtų ne tik vieta nusiprausti, bet ir pailsėti. Visi vonios kambario baldai savo stilistika puikiai suderinami su svetainės ar kitų kambarių baldais, tad vertinantys vientisumą, ras tai, ko ieško.

RECOR – portugalų emaliuoto ketaus vonių ir dušo padėklų gamintojas, turintis virš 50m. patirties šioje srityje. Vonios pasižymi itin aukšta šilumos ir garso izioliacija, o jų paviršius yra lygus ir lengvai valomas. Recor asortimente rasite įvairių spalvų ir stilių vonių – nuo klasikos iki moderno, o ypač elegantiškos ir dekoratyvios vonių kojos jūsų kambariui suteiks prabangos ir elegancijos.

MARGAROLI – 1949m. Italijoje įkurta įmonė, gaminanti ir tiekianti rankšluosčių džiovintuvus bei lygiagrečiai įsitvirtinusi hidro santechnikos ir vandentiekio vamzdžių gamyboje. Džiovintuvai daugiausiai chromuoti, tačiau yra ir žalvarinių, auksinių, varinių, nikeliuotų ir kitų paviršių. Visi rankšluosčių džiovintuvai yra išbandyti įvairiausiais testais ir privalo atlaikyti slėgio ir temperatūrų bandymus bei sandarumą.

 

SYSTEMCERAM – jauna kompanija, turinti senas tradicijas. Sakytumėte, tai prieštaravimas, tačiau keramikos liejimo skyrius buvo įkurtas 1928m. Plautuvėms gaminti naudojamas porcelianinis molis, atitinkantis aukščiausius reikalavimus. Šie gaminiai skirti ne masinei gamybai, todėl produktai pasižymi itin aukšta kokybe, turi didelį formų ir dizaino pasirinkimą bei galimus individualius sprendimus.

 

SCHELL –  1932 metais įkurta vokiečių kompanija, siūlanti uždaromąją ir jungiamąją santechninę armatūrą vonios kambariui bei pačią įrangą, naudojamą privačiose ir visuomeninėse erdvėse.

 

FIORE – italų maišytuvų gamintojas, nuo 1965m. siūlantis įvairaus stiliaus maišytuvus. Tiek klasikinio, tiek modernaus stiliaus šalininkai ras tai, ko ieško už kiekvienam prieinamą kainą. Teirautis mūsų salonuose.

THG – Prancūzų gamintojas. Prabangūs rankų darbo maišytuvai ir vonios kambario aksesuarai. THG svarbiausia tradicija, klasika, aukšta kokybė. Maišytuvų ir aksesuarų gamyboje naudojami LALIQUE kristalai, BERNARDAUD porcelianas. Maišytuvus ir aksesuarus kuria garsūs pasaulio dizaineriai : Chantal Thomass, Pierre-Yves Rochon, Jamie Drake, Olivier Gagnere.

VIEGA pavadinimas sietinas su šeimos įmone, kuri visuomet kėlė didžiausius kokybės reikalavimus: produktų kokybės, bendravimo su klientais, pristatymo ir paslaugų teikimo kokybės reikalavimus. Neatsitiktinai tokios savybės kaip drąsa, novatoriškumas ir nuolatinė naujovių paieška jau daugiau nei 110 metų formuoja įmonės įvaizdį. Šiuo metu VIEGA produktų paletę sudaro apie 16 000 pavadinimų produktų. Pagrindą čia sukuria presavimo potinkiniai moduliai – viena iš daugelio VIEGA inovacijų.

 

TRADITIONAL BATHROOMS – Vokietijos vonios įrangos gamintojas, siūlantis klasikines vonias, maišytuvus, praustuvus, keramiką, gyvatukus bei vonios kambario aksesuarus.

 

TIGER – Olandų kompanija, įkurta 1950 metais, pradžioje vadinosi Tijger ir specializavosi įvairių plastikinių gaminių gamyboje, o 1956 metais nusprendė plėstis į kitas šalis ir Tijger tapo Tiger. TIGER siūlo itin didelį vonios aksesuarų asortimentą, o taip pat ir kitas vonios įrangos prekes.

 

KAME – UAB „Raguvos baldai“ ir ko –  šiuolaikiška, moderni vonios baldų gamykla, įkurta 1990 m. Siekdami būti patikimu gamintoju, savo gaminiams renkasi tik patikimus komponentų gamintojus, savo srities profesionalus, nuolat investuoja į pažangias gamybos technologijas, logistikos sistemas, užtikrinančius tiek lankstumą, tiek maksimaliai greitą produkcijos pateikimą. Šios nuolatinės inovacijos leido išplėsti vonios baldų eksportą į kaimyninę Skandinaviją, Vokietiją, Didžiąją Britaniją, eksporto dalis įmonės pardavimuose siekia 80 % visos gaminamos produkcijos. 2013 m. „Raguvos baldai“ ir Ko parodoje ISH 2013 (Vokietija)  pristatė naujos koncepcijos liniją – „KAMĖ vonios baldai – bet kurio dydžio vonios kambariui“, tokiu būdu praplėsdama asortimentą beveik 300 naujų vonios baldų modelių ir suteikdama daug didesnes derinimo, kombinacijų bei vonios baldų pritaikymo įvairiose erdvėse galimybių.

REGINOX – Olandijos įmonė dirbanti jau nuo 1976m. ir siūlanti plienines virtuvės plautuves, praustuvus, maišytuvus bei stalviršius. Pirkdami REGINOX produkciją, jūs pasisakote už atsakingus gamybos metodus bei išteklių tausojimą. Net 70-80proc. plautuvėms naudojamo plieno galima perdirbti, o 95proc. naudojamo plieno ne pačiuose gaminiuose, o gamybos procese yra surenkama ir perdirbama tolimesniam naudojimui. Tas pats pasakytina apie popieriaus ir elektros sunaudojimą (elektrai taupyti biuriuose naudojamos lempos su davikliais).

Internetinė svetainė www.reginox.com

MCALPINE – nepriklausoma, šeimos valdoma įmonė, įkurtas D.Britanijoje 1902m., tiekiantis vandentiekio produktus visame pasaulyje. Trapai, sifonai, vamzdžiai, jungiamosios dalys, vožtuvai – tai tik nedidelė dalis McAlpine produkcijos.

 

POMD’OR – vienas didžiausių ispanų aksesuarų gamintojų, siūlantis ir vonios baldus. 1974 metais Barselonoje tapo žinomas kaip stiklo gamintojas optikai, o vėliau perėjo į stiklo apdailos gamybą vazoms, stiklo karoliukams, rankenoms ir t.t. 80-ųjų viduryje POMD’OR ėmė specializuotis vonios kambario aksesuarų srityje ir iki šiol sėkmingai pirmauja aksesuarų kategorijoje bei turi apie 1400 parduotuvių visame pasaulyje.

 

TERMA – lenkų įmonė, gaminanti ir tiekianti rankšluosčių džiovintuvus nuo 1991m. TERMA save pristato, kaip ekologišką kompaniją, savo gaminius jie itin griežtai tikrina, tad gali suteikti jiems 8m. garantiją. Jų produktai turi ir papildomų funkcijų, kaip “timer’is”, Anti-Freez’as, apsauga nuo perkaitimo ir ugnies.

 

PRESTO – prancūzų nepriklausoma kompanija, įkurta 1927 metais su tikslu taupyti vandenį vietos bendruomenei. Įmonė daugiausia siūlo sensorinius bei specialiuosius maišytuvus, sprendimus neįgaliesiems ir aksesuarus. PRESTO produktai yra gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų bei sistemingai išbandomi. Maišytuvams naudojamas savaiminio išsivalymo nerūdijantis plienas, kas garantuoja maksimalią produkto veikimo trukmę. Maišytuvai pagaminti taip, kad sutaupo 60-90proc. vandens palyginus su įprastais maišytuvais.

 

SIMAS istorija prasidėjo 1955 metais Italijoje… Daugiau nei prieš 50 metų buvo pradėta keraminių vonių gamyba. Dar 1997 m. kompanija gavo kokybės standarto UNI ISO 9001 – 2000 sertifikatą, o 2006 m. įmonei suteiktas UNI ISO 14001 – 2004 sertifikatas. SIMAS produktai plačiai naudojami viešbučiuose, restoranuose, parduotuvėse ir kitose žmonių susibūrimo vietose, kur apkrova ant produktų yra daug didesnė nei paprastame daugiabučio name. Atsižvelgiant į tai, kad produktų asortimentas yra labai platus, jos gamyboje naudojamos įvairios medžiagos, pradedant mediena ir baigiant bronza, chromu ir auksu. Šiuo metu ši gamykla – viena iš Italijos santechnikos pramonės lyderių. Santechnika SIMAS – tai istorija, kokybė, technologija, unikalus interjeras ir dizainas Jūsų vonios kambariui.

KERMI – vienas iš pagrindinių dušo kabinų ir šildymo technikos tiekėjų Europoje. Naujausių technologijų pritaikymas jau nuo pat „Kermi“ veiklos pradžios tapo bendrovės veiklos bei vizijos pagrindu. Dar 1972 metais buvo įrengta ir padėta eksploatuoti pirmoji automatizuota šildymo technikos konvejerinės gamybos linija.

HL (Hutterer & Lechner) – 1950 metais Austrijoje įkurta kompanija. Tai viena iš didžiausių ir specializuotų sifonus bei vandens surinkimo trapus gaminančių įmonių. HL siūlomas asortimentas išsiskiria iš kitų savo kompleksiškumu, techniniais ypatumais, kokybe bei montavimo galimybėmis.

HERBEAU – 1857m. Prancūzijoje įkurtas prekinis ženklas, kuris pradžioje buvo žinomas tik dėl virtuvinių maišytuvų. Šiandien jų gamybos mastai išsiplėtę ir Herbeau gamina ne tik maišytuvus, santechninę keramiką ir vonias. Jų gaminiai išsiskira klasikinėmis švelniomis formomis – tai gamintojas provanso ir klasikos gerbėjams.

ELONIKA – Lietuvos gyvatukų-rankšluosčių džiovintuvų gamintojas, galvanizavimo paslaugų teikėjas, importuotojas, eksportuotojas. Nuo 1994 metų pagrindinė gaminama produkcija yra vandeniniai ir elektriniai rankšluosčių džiovintuvai-gyvatukai ir kopėtėlės, skirti vonios kambariui ar virtuvei. Daugiau kaip 40 proc. pagaminamų gyvatukų ir kopėtėlių eksportuojama į Suomiją. Kitos eksporto šalys: Latvija, Estija, Rusija, Baltarusija, Lenkija , Vokietija. Pagrindiniai firmos produkcijos vartotojai yra didmeninės prekybos organizacijos, statybinės bei santechninių paslaugų įmonės, gyventojai.

GRIUBNER – Lietuvos kompanija, įkurta 1992 metais. Pagrindinė veiklos sritis – nestandartinių produktų gamyba pagal užsakymą. Asortimentą sudaro rėminės ir berėmės dušo kabinos, durys, sienelės. Pastaruoju metu klientams siūloma nauja produkcija – grūdinto stiklo dušų kabinos bei sieneles. Tai tvirtas, kokybiškas gaminys pagal kliento matmenis. Visoms dušo kabinoms, durims, sienelėms suteikiama 2 metų garantija. Griubner darbuotojai taip pat atlieka matavimo, konsultavimo, montavimo darbus.

 

GORENJE – jau daugiau kaip 50 metų Gorenje Tiki vardas yra žinomas ne tik Slovėnijoje, bet ir užsienyje. Gorenje Tiki d.o.o. yra pripažinta kompanija, gaminanti elektrinius ir kombinuotus vandens šildytuvus bei vamzdinius radiatorius (rankšluosčių džiovintuvus). Gamybos procese naudojamos pažangios technologijos, dėl ko gaminiai pasižymi ne tik kokybe, funkcionalumu, patikimumu, bet ir atitinka visus ekologinius standartus. Dėl šių savybių Gorenje Tiki produkcija yra populiari daugelyje šalių, o pardavimai pastaruoju metu tik auga.

FRANKE – Šveicarijos kompanija, įkurta 1911 metais, pirmąją plautuvę pagaminusi 1925 metais. FRANKE yra didžiausia pasaulyje virtuvinių plautuvių gamintoja, daug investuojanti ne tik į pačius produktus, bet ir į mokslinius tyrimus. 70proc. plautuvių pagamintos iš nerūdijančio plieno, kurio paviršių lengva valyti, yra 100proc. perdirbamas, atsparus korozijai, turi antiseptinių savybių ir nekeičia maisto skonio.

EMMEVI – italų maišytuvų gamintojas, naudojantis pažangiausias technologijas ir geriausią žaliavų pasirinkimą savo produkcijai gaminti. Emmevi išsiskiria itin plačiu maišytuvų pasirinkimu – rasite tiek klasikinių, tiek modernių, vonios ar virtuvės maišytuvų, taip pat ir dušo komplektų bei vonios kambario aksesuarų.

SALGAR – nuo 1948 metų vonios įrangą ir baldus gaminanti ir parduodanti ispanų kompanija. Modernios gamyklos įrengtos pagal pažangiausias technologijas, kuriose visiškai laikomasi aplinkosaugos teisės aktų ir kitų reglamentų. SALGAR platina savo produkciją visuose penkiuose žemynuose. Ilgametė kompanijos patirtis leidžia vadinti juos lyderiais tarptautinėje rinkoje vonios kambario baldų gamybos sektoriuje.

 

DECOR WALTHER – vokiečių prekinis ženklas, prabangių vonios kambario aksesuarų, veidrodžių, šviestuvų gamintojas itin daug investuojantis į produktų kokybę ir dizainą. Jie negali pasigirti produktų kiekybe, tačiau kokybė yra itin aukšta, o tai yra žymiai svarbiau.

UAB „BALTIJOS BRASTA“ buvo įkurta 1996 metais. Bendrovės būstinė yra Kaune. Produkcija eksportuojama į Baltijos, Rytų ir Vakarų Europą, Skandinavijos šalis. „Baltijos Brasta“ sėkmingai darbuojasi keliose, visiškai skirtingose verslo srityse. Pagrindinės įmonės veiklos kryptys – dušo kabinų ir tualetų, biuro pertvarų, pakavimo medžiagų gamyba ir prekyba bei statybinių medžiagų prekyba. Kompanijos išskirtinumas – skirtingų produktų pateikimas vartotojams, aukščiausios kokybės ir patikimumo užtikrinimas. Tai pasiekiama gerai įsigilinus į kiekvieną sritį bei bendradarbiaujant su patikimais partneriais Lietuvoje ir užsienyje. Daugelį produktų Lietuvos rinkai BALTIJOS BRASTA pasiūlė pirmieji. Atsižvelgdami į didėjančius vartotojų poreikius, kompanija nuolat ieško ir priima naujus iššūkius, sparčiai plečia savo veiklą.

BONGIO – italų kompanija, pradėjusi savo veiklą 1936m. kaip maišytuvų gamintoja, žinoma, garantuojanti aukščiausią kokybę. Bongio turi ir savo vidinį chromavimo ir dažymo skyrių, kuris prideda gaminiams vertės. Nuo 2006m. kompanija dalyvauja AMREF projekte ir nupirko Afrikos gyventojams vandens gręžinį, tad rūpinimasis vandens naudojimu ir jo ištekliais nėra tik tušti žodžiai, nes visa ši filosofija yra perteikiama ir maišytuvams, kuriais siekiama pažaboti pernelyg didelį vandens sunaudojimą.

BLANCO – vokiečių kompanija, lyderiaujanti pasaulyje aukštos kokybės plautuvių ir virtuvinių maišytuvų srityje. Kompanija yra didžiausia Vokietijoje virtuvinės santechnikos srityje, plautuvės gaminamos pagrinde iš nerūdijančio plieno ir keramikos. Plautuvė yra tas daiktas, kuris naudojamas daug metų, todėl Blanco rūpinasi, jog ji būtų patvari ir ergonomiška, tas pats taikoma ir virtuviniams maišytuvams, tad pasirinkę šio gamintojo gaminius neabejotinai gausite aukščiausios kokybės produktus.

ACO – Vokietijos įmonė, turinti savo atstovybę ir Lietuvoje, gaminanti ir platinanti produktus, skirtus inžinerinių tinklų ir statybos pramonei. Vienas iš svarbiausių dalykų įrengiant dušo kabiną be padėklo yra sugalvoti kaip funkcionuos vandens surinkimas. Dušo kabina turi atrodyti ne tik estetiškai, bet ir techniškai atitikti dušo zonos išplanavimą ir būti suderinta su nuolydžiais ir plytelėmis. ACO ShowerDrain gali pasiūlyti tiek tradicinį taškinį vandens surinkimą, kai nuolydis daromas iš visų pusių, tiek linijinį (latakais) drenažą, kai nuolydis daromas iš vienos pusės. Naudoti latakus yra ypač patogu, kai klojamos didelių gabaritų plytelės.

JADO – Belgijos kompanija, daugiau nei 110 metų tiekianti aukščiausios kokybės vonios įrangą ir priedus gyvenamosioms ir visuomeninėms patalpoms. 2000m. „American standard“ tapo didžiausia JADO akcininke. 2006 metais JADO prabangūs maišytuvai visiškai integruoti į „Ideal standard“ , o 2007 metais JADO jau priklausė „Ideal standard“.

JORGER – Vokietijos kompanija, gaminanti ne tik aukštos kokybės maišytuvus, bet ir aksesuarus. Kiekviena detalė yra unikali, nes liejama, šlifuojama ir poliruojama rankomis, tad garantuojama nepriekaištinga aukščiausios klasės kokybė. Kaip papildymas, siūlomas platus praustuvų asortimentas ir kelios vonios baldų kolekcijos.

FLORA STYLE – Italijos kompanija, specializuojasi vonios kambario baldų, dušo padėklų, vonių gamyboje. Kompanija siekia, jog klientai matytų, jog produktai gaminami išskirtinai Italijoje. Kaip jie tai apibūdinai? Stilius, spindesys ir meistriškumas. Anksčiau amatininkų cechai būdavo saugomi miesto sienų, dabar norima apsaugoti meistrų pažangumą nauja etika: koncepsija, projektavimu, planavimu ir gamyba.