Tai naujausias vonios kambario įrangos salonas, kuriame prekiaujama žinomiausių ir populiariausių Europos gamintojų: Ravak, RIHO, PMH, Laufen, PAA, Balteco, Fiore, Hansgrohe, Ideal Standard, Reginox, Geberit, Tece, Kolo, Jika, Baltijos brasta, Villeroy&Boch produkcija.

Šis salonas išsiskiria tuo, kad jame vienoje vietoje sukoncentruota įdomiausi, išskirtinio dizaino ir įprastų serijų akcijiniai prekių pasiūlymai. Didžiąją dalį prekių galima įsigyti praktiškai tą pačią dieną. Klientams siūloma patogi prekių pristatymo į namus paslauga. Taip klientas išvengia prekių sugadinimo kelyje rizikos, nes didžioji dalis prekių yra didelių gabaritų, sunkios ir dūžtančios.

Salono ekspozicijoje dizaineriai ir individualūs pirkėjai vienoje vietoje gali pamatyti, paliesti, didžiausių Europos gamintojų produktų kokybiškumą, praktiškumą ir technologines naujoves. Ravak gamintojai savo produkciją pateikė naujos koncepcijos ekspoziciniame stende, kur labai kompaktiškame plote sukomplektuotas maksimaliai galimas produkcijos kiekis (vonios, dušo kabinos, maišytuvai, baldai, sanitarinė keramika). Mūsų salone yra didžiausia RIHO vonių ir dušo kabinų bei baldų ekspozicija Baltijos šalyse.

Daug vietos skiriama vonios kambario detalėms, kurios kuria jaukumą - aksesuarams. Pirkėjui siūloma Stilhaus, Hansgrohe, Jika, Ideal standard, Décor Walter ir Emco gamintojų produkcija. Salone taip pat prekiaujama ir Lampe Berger kvapais, kurie sukurs malonią atmosferą ne tik vonios kambaryje, bet ir visuose namuose.

Salono darbuotojai pasiruošę padėti susiorientuoti gausybėje produktų ir išsirinkti visą vonios kambario įrangos komplektą už ypač patrauklią komplekto kainą. Čia, kaip ir kituose “Muresta“ salonuose, vadybininkai gali padėti susiplanuoti, ergonomiškai išdėlioti prietaisus ir parinkti tinkamiausius produktus Jūsų vonios kambariui. Klientų patogumus prekes galima užsisakyti ir el.parduotuvėje: www.murestadeco.lt.

 

  • Verkių g. 44, 2 a., Vilnius
  • +370 638 03883
  • info@murestadeco.lt
  • Draugaukime