vonios įranga
« Atgal

Vonios kambario įranga

Santechninė keramika

Kataloge yra visi gaminiai, kurių jums prireiks įrengiant WC kambarį, tad galite pasirinkti jums labiausiai tinkamą vonios keramiką ir rėmus. WC keramika - tai įvairių gamintojų  praustuvai, unitazai, bidė, pisuarai, bakeliai, kuriuos galite išsirinkti pagal savo WC kambario dizainą, dydį ir norimą kainą. Vonios keramikos gaminiai yra šiuolaikiško dizaino, kuris yra kuriamas taip, kad būtų lengvai valoma ir prižiūrima, taip užtikrinant nuolatinę higieną.


Prekiaujame šių gamintojų santechnine keramika: Laufen, Villeroy&Boch, Duravit, Roca, Gustavsberg, Jika, Simas, Globo ir kt.


Taip pat šia produkcija prekiaujame internetu: www.muresta.lt

Prekių katalogas

Vonios

Šiuolaikinis vonios kambarys įgauna vis daugiau gyvenamajai erdvei būdingų bruožų, trinamos griežtos ribos su kitomis namų zonomis. Tobulėjant gamybos technologijoms, šiuolaikinės vonios skirtos ne tik asmeninei higienai, atsipalaidavimui, poilsiui, bet ir tampa elegantiškais interjero akcentais, joms taip pat patikimas ir svarbus erdvės zonavimo vaidmuo. Šiandien vonios vieta nėra griežtai apibrėžta, ji gali būti statoma ir prie sienos, ir atskirai, o tokios kolekcijos leidžia išnaudoti kiekvieną centimetrą. Optimaliai išplanavus net ir sąlyginai nedidelėje erdvėje galima rasti vietos voniai.


Prekiaujame šių gamintojų voniomis: Kaldewei, Villeroy&Boch, Duravit, Hoesch, Ravak, Laufen, Recor, Paa, Balteco ir kt.


Taip pat šia produkcija prekiaujame internetu: www.muresta.lt

Prekių katalogas

Dušo kabinos ir padėklai

Vonios išlieka pagrindine šios namų zonos ašimi, tačiau žmonės vis dažniau renkasi ir dušą. Tokiam pasirinkimui nemažą įtaką daro dinamiškas gyvenimo tempas ir pasikeitę kasdieniai įpročiai, o vandens procedūros vonioje daugeliui asocijuojasi su lėtu ir nemažai laiko užimančiu poilsiu. Dėl šios priežasties veiklūs, praleidžiantys mažai laiko namuose žmonės renkasi dušo kabiną. Be abejo prie jos rekomenduojama (bet nebūtina) įsigyti ir dušo padėklą.


Prekiaujame šių gamintojų dušo kabinomis ir padėklais: Kaldewei, Huppe, Kermi, Baltijos Brasta, Ravak ir kt.


Taip pat šia produkcija prekiaujame internetu: www.muresta.lt

Prekių katalogas

Maišytuvai ir dušo sistemos

Maišytuvai, pagal savo paskirtį, skirstomi į kelias grupes: maišytuvai praustuvui, vonios maišytuvai, dušo maišytuvai, bidė maišytuvai ir maišytuvai plautuvėms. Galimi keli jų tvirtinimo būdai – tvirtinami prie sienos/ į patį prietaisą: praustuvą, vonią, bide ar plautuvę/ montuojami į stalviršį/ potinkiniai.Kiekvienas gamintojas stengiasi vartotojui pasiūlyti kuo ekonomiškesnį produktą, tad yra galimybė rinktis maišytuvus, tausojančius vandenį, nustatant, kiek laiko bus leidžiamas vanduo ir koks bus jo srautas.Dažniausiai maišytuvai gaminami iš žalvario (rečiau – iš nerūdijančio plieno), padengiant juos blizgiu ar matiniu chromu, bet tuo neapsiribojant. Dabar itin didelė gausa įvairių spalvų maišytuvų – nuo sendinto aukso ir bronzos iki juodos ar baltos.Dušo sistema įprastai susideda iš stacionarios dušo galvos, rankinės dušo galvos ir maišytuvo (termostatinio arba paprasto). Dušo sistemos pasirinkimą lemia trys pagrindiniai dalykai: tipas, funkcionalumas ir, žinoma, kaina, kuri priklauso nuo pirmųjų dviejų punktų.


Taip pat šia produkcija prekiaujame internetu: www.muresta.lt

Prekių katalogas

Vonios kambario baldai ir aksesuarai

Šiuolaikinis žmogus vis daugiau laiko praleidžia vonios kambaryje trokšdamas jaukioje aplinkoje pailsėti nuo darbų bei rūpesčių. Jaukumas kuriamas trinant ribas su kitomis namų zonomis, suteikiant vis daugiau gyvenamosios erdvė bruožų. Vonios kambaryje keramika įgauna skulptūriškas formas, čia savo vietą atranda augalai ar stilingas krėslas. Šiuolaikiniai korpusiniai vonios baldai atspindi bendras dizaino tendencijas, todėl jų reikia nepamiršti kuriant bendrą namų interjero koncepciją. Prekiaujame šių gamintojų vonios kambario baldais: Ravak, Keuco, Villeroy&Boch, Duravit, Laufen, Raguvos baldai, Riva ir kt.


Taip pat šia produkcija prekiaujame internetu: www.muresta.lt

Prekių katalogas

Plautuvės virtuvei

Populiariausių virtuvės plautuvių sąrašo viršuje figūruoja nerūdijančio plieno ir taip vadinamos akmens masės plautuvės, populiarėja ir keraminės plautuvės. Nors vonios kambaryje keramika dažniausiai būna tik balta, techninės galimybės leidžia keramines plautuves gaminti įvairių spalvų, net juodas. Ypač originaliai atrodo baltos plautuvės, dekoruotos elegantiškais dekoratyviniais raštais. Prekiaujame šių gamintojų plautuvėmis virtuvei: Reginox, Franke, Villeroy&Boch, Systemceram, Duravit, Blanco irk t.


 


Taip pat šia produkcija prekiaujame internetu: www.muresta.lt

Prekių katalogas

Kodėl mes?

Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl skiriame tiek pat dėmesio ir norinčiam susikomplektuoti visą vonios kambarį, ir ieškančiam tik vieno aksesuaro. Mūsų darbuotojai pasirūpins, jog gautumėte pasiūlymus, atitinkančius kainos ir kokybės santykį.

1.

Visa produkcija tiekiama tiesiogiai iš žinomiausių Europos santechninės keramikos įrangos gamintojų.

 

2.

Profesionalūs darbuotojai kiekvienam individualiai patars, kokias prekes įsigyti pagal kiekvieno skonį ir galimybes!

3.

Galimybė prekes apžiūrėti specializuotuose salonuose, kuriuose nuolat atnaujinamos ekspozicijos, pristatant gamintojų naujienas.

 

4.

Galite gauti kompleksinę pagalbą renkantis plyteles ir šildymo prekes mūsų partnerių salonuose.

5.

Mūsų e-parduotuvėje įsigytas prekes pristatysime tiesiai į Jūsų namus!

Norite peržiūrėti visą mūsų prekių asortimentą?

Prekių katalogas