Atraskite įkvėpimą ir idėjas...

Užsukite į mūsų saloną "Eldoris", esantį Domus Galerijoje, ir profesionalūs darbuotojai, turintys ne tik techninių, bet ir dizaino žinių, pristatys Jums naujausias kolekcijas, moderniausius vonios dizaino sprendimus bei sukurs Jums Jūsų vonios virtualų 3D interjerą.

Registruotis

Sunku išsirinkti plyteles?
Ar sukurti patrauklų vonios interjerą?

Statote naują ar renovuojate jau turimą būstą?
Nusprendėte sienoms ar grindims naudoti plyteles ar atnaujinti vonios kambario įrangą, tačiau nežinote, ką rinktis?
Nieko nuostabaus, plytelių pasirinkimas didžiulis... Akmens masės, keraminės, terakotos, klinkerio ir kt... O kur dar skirtingi jų stiliai ir spalvų įvairovė...
Vonios kambario įrangos įvairovė taip pat didžiulė... Dušo kabinos, vonios, maišytuvai, baldai, aksesuarai, praustuvai...

Atsisiųskite pavyzdinius plytelių bei vonios kambario dizainus, kuriuos siūlo mūsų gamintojai. Atraskite geriausias idėjas, kurios padės įgyvendinti savo SVAJONES.

Atsisiųsti

Apie pasiūlymą

ariana-canvas--5-

Perkant plyteles mūsų salone, nemokamai* paruošime vizualizaciją (būsimo vonios kambario vaizdą 3D erdvėje) bei padėsime suskaičiuoti reikalingus plytelių kiekius.

ariana-canvas--5-
FLAVIKER_Backstage Akmens masės plytelės

*Vonios kambario projektavimo paslauga teikiama tik palikus 50 Eur užstatą, kuris išsiskaičiuoja perkant plyteles mūsų salone, tad vizualizaciją Jūs gausite nemokamai.

FLAVIKER_Backstage Akmens masės plytelės

Mums rūpi kiekvienas klientas, dėl to pas mus itin platus asortimentas, kad kiekvienas rastų plyteles ir vonios įrangą pagal savo poreikius ir galimybes.

Registruotis

Kaip tai veikia?

Registruotis

Atsiliepimai

plyteles

Esu architektas, todėl dažnai ateinu su savo klientais į “Muresta” ir “Eldoris” salonus, kur gauname tikrai profesionalią pagalbą ir malonų aptarnavimą.

Arūnas
plyteles

Esu dėkinga “Eldoris” salono darbuotojoms už tikrai profesionalią pagalbą renkantis plyteles vonios kambariui, o su projektavimo programa buvo labai patogu pasižiūrėti, ar tinkamas plyteles išsirinkau.
Dar kartą dėkoju!

Kristina
plyteles

Ne kartą pirkau santechniką iš šios įmonės (ir ne tik aš, bet ir giminaičiai). Galiu pasakyti tiek, jog visi radome, ko norėjome pagal kainos ir kokybės santykį.

Jolita
Registruotis